2012 m. vasario 15 d., trečiadienis

Prakalba į malonųjį skaitytoją


Jau kurį laiką sporto aikštėse ir aikštelėse bei už jų ribų galima išgirsti pavadinimą „B6“. Daugeliui, net ir žymiajam enciklopedininkui, kyla galybė klausimų: „Kas tai? Kodėl? Kaip?“ Apie B6 judėjimą išmintingai samprotauja DJ Lietsargis (kalba taisyta):

„B6 – tai undergroundinis Lietuvos rinktinių (futbolo, regbio, rankinio, krepšinio ir t. t.) bei istorinių šalies sporto klubų (FD „Žalgiris“, KK „Statyba“) palaikytojų judėjimas, savaime susiformavęs ir tebesiformuojantis sostinės knaipėse.“

Derėtų paminėti, jog B6 užuomazgos siekia 2011 m. rugsėjo 10 d., kuomet grupelė alaus ir sporto mėgėjų apsilankė futbolo varžybose „Žalgiris“ – „Klaipėda“.

Ką gi, atėjo laikas B6 turėti savo virtualius namus! Čia bus galima dalintis įspūdžiais iš šalies sporto aikštynų, pasakoti nuotaikingas istorijas, keiktis ir blevyzgoti. Tad nieko ilgai nelaukdamas drebančiomis iš jaudulio rankomis spaudžiu mygtuką ПУСК.

Ledai pajudėjo, ponai prisiekusieji tarėjai!

2 komentarai:

  1. smagu :) gal ziu, issivys i sportalo alternatyva :))

    AtsakytiPanaikinti
  2. op ! smagu matyti judanti B6 reikala, bet nepamirskit per yahoo grupsa issiuntineti ziniu, kada ir kur renkames (bent pries diena). Gi dabar nespeju arba suzinau po ak6ino :))

    AtsakytiPanaikinti